Elektronické cenovky od spoločnosti NOV je možné využiť v akejkoľvek obchodnej prevádzke, ktorá to myslí so svojim podnikaním vážne.

Modernizácia predajní HAGARD:HAL

Sféra obchodu je veľmi dynamickou oblasťou na ktorej sa neoplatí zaspať dobu. Platí to aj pre predajné miesta. Všadeprítomná digitalizácia napreduje. Modernizáciou a inovovaním obchodných prevádzok môžete zlepšiť Vaše podnikanie. Zákazníci budú mať väčší zážitok z nákupu vo Vašej predajni. Prostredníctvom inovácií môžete zvýšiť taktiež Vašu interaktívnosť vo vzťahu ku zákazníkom.

„Ako to všetko dosiahnuť?“

No predsa použitím elektronických cenoviek od spoločnosti NOV. Pomocou nich viete pôsobiť na zákazníka počas celej nákupnej fázy. Vysokokvalitné displeje Vám poskytnú skvelý marketingový nástroj, ktorý si okamžite získa pozornosť zákazníka.

„Máte konkurenciu, ktorá neustále mení svoje ceny, aby bola krok pred Vami?“

V predajniach, v ktorých sú nainštalované elektronické cenovky od spoločnosti NOV, viete reagovať na konkurenčné zmeny okamžite. Využite možnosti svojej obchodnej prevádzky naplno. Inovácie sú veľmi dôležité, preto by ste ich nemali dávať na druhú koľaj. Nech je Vám príkladom spoločnosť HAGARD:HAL, ktorá je zodpovednou spoločnosťou aj v tejto sfére.

Projekt HAGARD:HAL

Do nášho širokého portfólia spokojných zákazníkov patrí aj HAGARD:HAL. Táto spoločnosť, ktorá odoberá naše elektronické cenovky, sa zaoberá predajom elektroinštalačného materiálu a svietidiel, je lídrom na slovenskom trhu vo svojej oblasti.

Viac obrázkov nájdete v našej galérii Elektronické cenovky pre Hagard Hal

V prvej fáze implementácie boli elektronické cenovky nainštalované v obchodnej prevádzke v rámci Bratislavy. Po úspešnej počiatočnej implementácii a vyskúšaní nášho produktu v praxi sa HAGARD  rozhodol pre inštaláciu do ďalších predajní. Náš klient zistil, že mu naše cenovky radikálne zjednodušujú pracovné procesy. Elektronické cenovky vo veľkej miere znižujú prácu s cenovkami na predajni.  Všetky ceny zobrazené na cenovkách sú zosúladené s cenami v pokladni, vďaka tomu eliminujú akúkoľvek chybovosť. Z jednou výhod elektronických cenoviek je aj priaznivý dopad na životné prostredie.

Na jeseň minulého roka už mala spoločnosť HAGARD:HAL elektronické cenovky v ďalších dvoch predajniach. Na základe akčného plánu na najbližšie dva roky, budú elektronické cenovky od spoločnosti NOV umiestnené celkovo v ôsmich predajniach HAGARD:HAL.

Technológia NFC

Naše elektronické cenovky podporujú aj technológiu NFC. Vďaka tejto technológii si vie každý zákazník pozrieť na svojom smartfóne detailné informácie o produkte. Elektronické cenovky s podporou NFC sú momentálne v bratislavskej pobočke HAGARD:HAL.

Elektronické cenovky s technológiou NFC
Elektronické cenovky s technológiou NFC

Prečo si vybral HAGARD:HAL práve nás?

Ponúkame elektronické cenovky, ktoré fungujú na báze bezdrôtovej komunikácie. Získať pozornosť zákazníka nebolo nikdy ľahšie. Vysoký kontrast a rozlíšenie displeja s excelentnými pozorovacími uhlami zabezpečí skvelú čitateľnosť grafického obsahu (loga, obrázkov, čiarových, QR kódov). Vďaka centralizovanému ovládaniu elektronických cenoviek má zákazník možnosť z jedného miesta okamžite reagovať na konkurenciu, zabezpečiť úplnosť informácií o produkte, monitorovať svoje akciové ponuky. Viac informácií v článku „Elektronické cenovky“.

Vlastný softvér NOV Software Solution ESL

Pre HAGARD:HAL nedodávame len hardvérové riešenie v podobe elektronických cenoviek. Ale aj to softvérové, ktoré tvorí náš najmodernejší softvér NOV Software Solution ESL a centrálny systémový prehľad administrátora (tzv. dashboard).

S dashboardom od firmy NOV budete mať prehľad o všetkých Vašich elektronických cenovkách. V dashboarde sa dozviete informácie napríklad o počte obchodov v ktorých sú nainštalované elektronické cenovky, počte a stave elektronických cenoviek,  počte a stave komunikátorov, ktoré s cenovkami komunikujú, stave batérií a množstve zalistovaných položiek. Súčasťou dashboardu je aj zoznam jednotlivých cenoviek. Každý produkt je interaktívny a po kliknutí sa zobrazia detailné informácie o etikete a náhľad aktuálne zobrazeného produktu.