Český Hypermarket Albert v nákupnom centre Galérie Butovice zavádza novinku v podobe inovatívnej technológie. Reč je o elektronických cenovkách, ktoré nahrádzajú klasické papierové etikety. Sme nesmierne radi, že Albert sa rozhodol pre spoluprácu s našou firmou a môžeme sa tak podieľať na tejto technologickej vychytávke.

Elektronické cenovky dokonale imitujú papierové cenovky, kde sa zobrazujú dôležité informácie o výrobku, ako je napríklad názov tovaru, výrobca, dodávateľ, výrobné číslo, čiarový kód, cena a navyše pridaním tretej farby možnosť zvýraznenia akcie.

Azda najväčšou výhodou je, že zamestnanci pri zmene cien alebo presunu produktov do iných regálov nič nebudú musieť robiť ručne. Správnosť cien a údajov sa zabezpečuje prostredníctvom nášho SW  vybavenia a zákazníkovým obchodným systémom. Elektronické cenovku fungujú úplne bezdrôtovo. Na svoj chod nepotrebujú žiadnu kabeláž. Komunikácia je zabezpečená prostredníctvom access pointov, ktoré sú umiestnené v stropnom nadhľade na predajni.

Ako uvádza Tomáš Kořínek z oddelenia, ktoré má na starosti inovácie v obchodoch : „Teší nás, že našim zákazníkom môžeme predstaviť technologickú inováciu, ktorá im ešte viac spríjemní nakupovanie. Digitálne cenovky prinášajú nakupujúcim kompletný a pohodlný prehľad o jednotlivých produktoch. Vedľa ceny na displeji zákazníci nájdu aj ďaľšie údaje, vrátane výrobcu, pôvode alebo akosti produktu“.

Digitalizácia a zavádzanie elektronických cenoviek má na Slovensku a v Českej republike rastúci trend. Je len otázkou času, kedy ostatné obchody v segmente retail začnú postupne prechádzať na tento spôsob označovania cien.

Naša spoločnosť NOV s.r.o sa zaoberá technológiou elektronických cenoviek od roku 2011 a považujeme sa za jedného z priekopníkov v tejto oblasti. Za ten čas sme sa podieľali na množstve inštalácií elektronických cenoviek a získali si tak množstvo spokojných zákazníkov. Pri inštalácií elektronických  cenoviek nič nekončí. Súčasťou je aj ponuka kvalitného servisu, rýchleho zafixovania problému a hotline služba prístupná zákazníkom 7 dní v týždni od 06:00 do 23:00. Spokojný zákazník je pre nás na prvom mieste.