Hráme s veľkými hráčmi, ku ktorým nepochybne patrí aj Mercedes-Benz Slovensko a Motor-Car Group.

Náš Sales Manager Boris Ďurček nám popisuje príbeh spolupráce našej firmy s Mercedes-Benz Slovensko. Na začiatku bola zákazníkova predstava nahradiť papierové bannery niečím novým. Éra digitalizácie napreduje a je doslova všadeprítomná. Pre nášho klienta Mercedes-Benz Slovensko sme prišli s unikátnym riešením v podobe elektronických reklamných panelov. V našej ponuke máme rôzne modely a veľkosti informačných kioskov. Samozrejme, Mercedes-Benz Slovensko je predsa renomovaná značka, a tak sa rozhodli pre tie najväčšie 65 palcové informačné panely s dotykovou funkcionalitou.

Display panelov je rozdelený na tri časti. V hornej sekcii sa prehrávajú videá, v strednej sa zobrazujú aktuality a v spodnej časti si potencionálny zákazník môže nakonfigurovať svoj model vozidla alebo sa prihlásiť na testovaciu jazdu, prípadne na servis so svojim vozidlom.

Výsledok nenechal dlho na seba čakať a Mercedes-Benz Slovensko sa rozhodol umiestniť elektronické reklamné panely do všetkých svojich showroomov na Slovensku.

Elektronické panely zabezpečujú dokonalú reklamu v správnom čase a na správnom mieste. Naše panely sa dajú presúvať a nie sú viazané len na jedno určené miesto. Dôkazom toho je, že Mercedes-Benz Slovensko si svoje reklamné panely berie na všetky významné podujatia.

Informačné a reklamné panely

Galéria obrázkov

Kontakt