Inšpirujte sa veľkými hráčmi na trhu. Orange Slovensko a.s. postupne zavádza elektronické cenovky od spoločnosti NOV do všetkých pobočiek na Slovensku.

Naša spoločnosť NOV, s.r.o. pôsobí na trhu informačných technológií už 25 rokov. Vďačíme za to najmä našim zamestnancom, profesionálom na svoju oblasť. Práve kvôli nim Vám môžeme ponúkať produkty a služby najvyššej kvality už veľa rokov. Viac informácii o nás  nájdete na našej webovej stránke.

Sales Manager Boris Ďurček sa s nami podelil o jeden jeho krásny projekt s názvom Elektronické cenovky pre Orange Slovensko. 

Projekt Orange Slovensko

O kvalite našich produktov a služieb sa už presvedčilo množstvo firiem. Jednou z nich je aj spoločnosť Orange Slovensko a.s.. Práve tento projekt Vám priblížime, aby ste mohli vidieť na reálnom prípade spôsob aplikovania našej technológie v praxi. Možno práve takto zistíte, ako by ste mohli využiť naše produkty a služby aj vo Vašom podnikaní a posunúť sa tak vpred.

Elektronické cenovky

Pre spoločnosť Orange Slovensko a.s. sme zaviedli inováciu v podobe elektronických cenoviek. Elektronické cenovky sú pevným a veľmi využívaným produktom nášho portfólia z oblasti elektronického zobrazovania. V súčasnosti je nainštalovaných 60 predajní a v horizonte troch rokov budú elektronické cenovky zavedené na všetkých predajniach Orange Slovensko a.s..

Hlavný prínos elektronických cenoviek, či slangovo nazývaného elektronického papiera  pre Orange Slovensko spočíva v automatizácii cien na predajni, správnosti údajov na cenovkách, promptnej reakcii na konkurenciu a odbremenenie personálu na predajni. Elektronické cenovky je možné využiť aj ako vysoko efektívny marketingový nástroj. Pomocou QR kódu na cenovke si dokážu zákazníci zobraziť detailnejšie informácie o danom smartfóne. Vďaka elektronickým cenovkám dochádza k nepochybne dôležitému šetreniu životného prostredia, nakoľko spotreba papiera je minimálna.

Vlastný softvér – NOV ESL SOLUTION

Súčasťou vybavenia elektronických cenoviek okrem samotného hardvérového vybavenia je i softvérové vybavenie. Pomocou nášho softvéru majú pracovníci dokonalý prehľad o všetkých elektronických cenovkách na jednotlivých prevádzkach. Monitoring elektronických cenoviek môže byť centrálny, alebo zameraný individuálne na jednotlivé prevádzky.

Monitoring poskytuje presné informácie, o:

  • počte obchodov vybavených elektronickými cenovkami,
  • sile a intenzite signálu AP (Access Point),
  • počte elektronických cenoviek na predajni,
  • aktuálny stav batérií, ktoré sa nachádzajú v elektronických cenovkách
  • zalistované položky.

Naše softvérové riešenie zabezpečuje aj párovanie elektronických cenoviek s tovarom na predajni a pridávaní nových produktov do systému. Softvérové riešenie pre Orange Slovensko je plne centralizované. Čo to v praxi znamená? Z jedného miesta dokážete spravovať zmenu cien vo všetkých predajniach Orange Slovensko. Čo Vám zabezpečí dokonalý prehľad o všetkých cenovkách ako i produktoch v systéme.